26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

​Ronaldo bën një premtim për tifozët

Cristiano Ronaldo dëshiron që Real Madrid të fitojë edhe Kupën e Botës për Klube për ta ndarë atë me tifozët e skuadrës

Pasi ditë më parë fitoi Topin e Artë, Cristiano Ronaldo dëshiron që të mbyllë sezonin në mënyrën më të mirë, duke fituar edhe Kupën e Botës për Klube.
Ai tha se në Japoni nuk janë për pushime, por për të fituar trofeun e radhës.
“Ne nuk kemi ardhur në Japoni për pushime, ne kemi ardhur për të fituar Kupën e Botës për Klube. Është trofe që do të thotë shumë dhe ne duam që të mbyllim vitin në mënyrën më të mirë të mundshme”, tha Ronaldo për faqen zyrtare të Realit.
Ai tha se tifozët e Realit janë më të mirët në botë dhe këtë titull e duan që ta ndajnë me ta.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles