29.7 C
Pristina
Sunday, August 1, 2021

Buy now

spot_img

​Zyrtare: Gjyqtari skandaloz referon El Clasicon (Foto)

Hernández Hernández do të drejtojë El Clasicon e 23 prillit ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës

Gjyqtari Hernández Hernández është caktuar për të drejtuar ndeshjen ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës, e cila do të zhvillohet me 23 prill në Santiago Bernabeu.

Ky gjyqtar kishte drejtuar El Clasicon e vitit të kaluar në Cam Nou, të cilën Reali e fitoi 1:2.

Por, Hernandez më shumë njihet për vendimet e tij skandaloze, ku vitin e kaluar kishte anuluar anuluar një gol të Bale në Camp Nou, kishte ndëshkuar me të kuq Ramosin dhe nuk kishte pranuar një gol të pastër të Luis Suarezit ndaj Betisit.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,880FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles