19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img

​Zyrtare: Real Madrid largon një brazilian nga skuadra

Real Madrid ka njoftuar se Lucas Silva është huazuar te skuadra e Cruzeiros deri në verë të vitit 2018

Real Madrid dhe Cruzeiro kanë arritur marrëveshje për huazimin e mesfushorit brazilian, Lucas Silva.

Braziliani për shkak të problemeve me zemër nuk ka luajtur asnjë ndeshje që prej kthimit në Real pas huazimit 6 mujor në Marseille, por tashmë do të ketë mundësi të luaj në Cruzeiro.

“Real Madrid dhe Cruzeiro kanë arritur marrëveshje për huazimin e Lucas Silvas deri me 30 qershor të vitit 2018”, thuhet në njoftimin zyrtar të skuadrës spanjolle.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles