26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

11 transferimet e dështuara të Interit

Skuadrat e mëdha evropiane viteve të fundit kanë shpenzuar shumë para në afrimin e futbollistëve cilësorë.

Këta futbollistë jo gjithmonë kanë mbushur pritshmëritë, duke dështuar të tregojnë vlerat e tyre.

‘PremiumSport’ ka formuar një listë me 11 transferimet e dështuara të Interit, e një vend aty i është bërë edhe Xherdan Shaqirit, përcjell lajmi.net.

Transferimet e dështuara të Interit sipas ‘PremiumSport’ janë:Robbie Keane, Andy van der Mayde, David Suazo, Amantino Mancini,  Ricardo Quaresma, Philippe Coutinho, Diego Forlan, Ricky Alvarez, Ishak Belfodil, Xherdan Shaqiri dhe Steven Jovetic.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles