28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

Ja në çfarë stili e puth Ermali Arianen

Jemi mësuar të lexojmë e shkruajmë lajme për skandale në mes të çifteve, por ka edhe të atillë që dashurinë po vazhdojnë ta ruajnë si thesarin më të çmuar.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana gjithmonë kanë qenë të kujdesshëm, por tani një foto e tyre paksa intime u ka ‘ikur’ nga duart dhe po qarkullon nëpër media, shkruan lajmi.net.
Është rrjeti social, Snapchat, ai i cili po zbulon shumë detaje rreth jetës private të njerëzve, e më e keqja, u është shndërruar në një sëmundje e pashërueshme.
Puthjen pasionante të tyre, dyshja e kanë shpërndarë pikërisht në rrjetin në fjalë, ndërsa përkundër kohës së gjatë që kanë kaluar së bashku, dashuria vetëm sa vjen e shtohet.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles