28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Greta nxjerrë në pah linjat e saj trupore

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Greta Koçi vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka realizuar një fotosesion ku dhe duket për mrekulli.

Me anë të kësaj fotografie ajo ka nxjerrë në pah linjat e saj trupore , të cilat duken bukur mirë të formësuara.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,956FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles