20.1 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

22-vjeçarja shqiptare në kërkim, braktisi foshnjën në plazhin e Golemit

Një foshnjë është braktisur në plazhin e Golemit nga një nënë 22-vjeçare, e cila është shpallur në kërkim.

E reja me iniciale D. S. thuhet se të shtunën e ka braktisur foshnjën, e cila tani gjendet në spitalin e Durrësit, në gjendje të mirë shëndetësore.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë në Kavajë kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetases D. S., 22 vjeçe, banuese në Durrës, pasi ditën e djeshme, në plazhin e Golemit, ka braktisur foshnjën e saj. Foshnja është dërguar në spitalin e Durrësit, në gjendje të mirë shëndetësore”, njofton policia./TCh

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img