7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

300 mijë euro për dylbitë e Policisë

Policia e Kosovës do të harxhojë rreth 298 mijë e 769 euro për furnizim me dylbi termike për pjesëtarët e policisë.
Tenderin e shpallur për furnizim me to, ka fituar operatori ekonomik, “SODEX GROUP”, i cili do ta bëjë furnizimin për 24 muaj.
Kontrata është dhënë më 19 korrik, si dhe pritet të nënshkruhet më 31 të këtij muaji./GazetaFjala

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles