17.1 C
Pristina
Tuesday, June 28, 2022

Buy now

spot_img

Aksident në Prishtinë, vetura bie nga rrethrrotullimi (Foto/Video)

Në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një vetaksident, ku vetura ka rënë nga ura.

Këtë e ka konfirmuar, zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, ku thotë se janë lënduar tre persona.
“Mbrëmë rreth orës 03:00 të mëngjesit kemi marrë një informatë që ka ndodhur një vetëaksident, ku janë lënduar tre persona, dhe menjëherë janë dërguar për në QKUK”, tha Ahmeti.
Ahmeti  tha se vetura ka qenë e tipit Audi, me targa të huaja.

aks 2
 
aks 3

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,368FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles