0.5 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

50 milionë euro tundojnë Zidanen, Premierliga target

Pista për stolin e Francës ka dështuar dhe tashmë Zidani ka kthyer vështirimin nga klubet europiane.

Francezi është  një emër mjaft i dëshiruar nga klubet më në zë të Europës, të cilat tashmë kanë mundësinë e madhe për ta ulur në krye të pankinës.

Gazetari Edoardo Inda bën me dije se Chelsea ka paraqitur një ofertë prej 50 milionë eurosh, që kanë nisur të tundojnë 49-vjeçarin.

Nëse një kontratë mes palëve do të arrihej, atëherë Armando Broja do të kishte mundësinë e madhe në karrierë të stërvitej nga një prej ish-futbollistëve dhe trajnerëve më  të  mëdhenj të futbollit./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img