20.7 C
Pristina
Tuesday, August 3, 2021

Buy now

spot_img

Veseli pas takimit me Biden: SHBA janë sinonim i lirisë dhe pavarësisë tonë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ka theksuar se Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë sinonim i  lirisë dhe pavarësisë tonë.
Këtë gjë Veseli e ka thënë përmes një postimi në profilin e tij pas takimit që ka pasur me zëvendëspresidentin e SHBA-ve Joe Biden dhe familjen e tij.
Ky është postim i i plotë:
I urova mirëseardhje në Kuvendin e Republikës së Kosovës, mikut tonë të çmuar, zëvendëspresidentit të SHBA-së, Joe Biden dhe Familjes së tij. Shtetet e Bashkuara janë sinonim i lirisë dhe pavarësisë tonë. Përgjithmonë.K.V./PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,882FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles