4.7 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Buy now

spot_img

7 të famshëm që janë ende beqarë dhe të gjithë vazhdojnë të pyesin pse

Mund të duket sikur të famshmit i kanë të gjitha, para, makina të shpejta, shtëpi të bukura. Megjithatë, nuk mund të merret me mend kur bëhet fjalë për çështje dashurie.

Disa të famshëm janë të lumtur të gjejnë të dashurin e jetës së tyre, ndërsa të tjerët nuk mund të gjejnë askënd, sado që të përpiqen. Edhe të pasurit dhe të famshmit nuk kanë asnjë sigurim për dhimbjet e zemrës.

Angelina Jolie

Kjo aktore fantastike ka kohë që nuk është takuar me askënd. Edhe pse fansat bënë disa supozime, asnjë informacion zyrtar nuk është dhënë ndonjëherë.

Një herë Angelina u pa duke darkuar me The Weeknd në korrik 2021. Thashethemet për lidhjen e tyre të mundshme u përhapën menjëherë. Megjithatë, nuk u përfshinë kurrë ndjenja romantike. Ata janë thjesht miq të mirë.

Jason Momoa

Ky aktor i pashëm nuk i është përkushtuar askujt. Ai u nda me Eiza González disa javë pasi ata njoftuan zyrtarisht lidhjen e tyre. Orari i ngjeshur i Jasonit dhe aspirata e tij për t’u bërë më i suksesshëm ishin arsyet e ndarjes së tyre.

Chris Evans

Mashkulli më seksi në botë dëshiron të qëndrojë beqar derisa të gjejë shpirtin binjak. Ai dëshiron një person që ka interesat dhe qëllimet e veta në jetë. Aktori gjithashtu pranoi frikën e tij nga angazhimi dhe ai nuk është i gatshëm të shkëmbejë pavarësinë e tij me një marrëdhënie mbytëse.

Halle Berry

Aktorja është martuar 3 herë, por ende preferon të jetë beqare. Halle pëlqen të kalojë kohë me fëmijët e saj, ajo gjithashtu dëshiron të heqë dorë plotësisht nga takimet dhe të vlerësojë më shumë kohën e saj për mua. Berry nuk mendon se është e nevojshme të ketë më një lidhje. Nëse ajo më në fund gjen gjysmën e saj të përsosur, shkëlqyeshëm, nëse jo, nuk ka problem.

Demi Lovato

Demi ka qenë beqare pas ndarjes nga Max Ehrich. Ata u fejuan dhe u ndanë 2 muaj më vonë. Këngëtarja thotë: “Pjesa më e mirë e të qenit beqar është të dish se lumturia ime nuk vjen nga askush tjetër përveç vetes.”

Emilia Clarke

Emilia nuk ka pasur asnjë lidhje që nga ndarja e saj me regjisorin Charlie McDowell. Madje, aktorja provoi të përdorte aplikacionin e takimeve të famshme, Raya. Menjëherë pas kësaj, ajo e fshiu profilin e saj sepse nuk ishte ai që shpresonte të ishte. Le të presim dhe të shohim, ndoshta më në fund mund të shohim momentin kur Emilia dhe Jason Momoa vendosin të dalin.

Charlize Theron

Është e vështirë të mbështjellim kokën rreth faktit që kjo aktore bombë është ende beqare. Charlize është e fokusuar te karriera dhe fëmijët dhe kjo është ajo që e bën të lumtur. Ajo shprehet hapur se nuk ka dashur kurrë të martohej, por në të njëjtën kohë nuk e ka problem të takohet.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img