0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

80 raste aktive me Covid-19

Aktualisht në vend janë 80 raste aktive me Covid-19.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ditur se nga 177 testime dje kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 gjithsej 17 qytetarë.

Po ashtu janë hospitalizuar tre persona dhe një tjetër është shëruar nga Covid-19./Prishtinapress/

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img