17.6 C
Pristina
Thursday, June 1, 2023

Buy now

spot_img

9 ushqimet për ngritjen e humorit

Kur nuk ndiheni shumë mirë me humorin, ushqimet bëhen shumë tunduese, e sidomos nëse parapëlqëni ëmbëlsirat.

Kjo në fakt ndikon negativisht në humorin tuaj dhe jo vetëm.

Këto 9 ushqimet e shëndetshme të cilat do ju përmirësojnë humorin si edhe shëndetin.

• Peshqit e yndyrshëm
• Çokollata e zezë
• Ushqimet e fermentuara
• Bananet
• Tërshëra
• Frutat e pyllit
• Farat dhe arrorët
• Kafja
• Thjerrëzat dhe bishtajat

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img