0.2 C
Pristina
Friday, February 3, 2023

Buy now

spot_img

94 raste aktive me COVID-19

Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike janë edhe 94 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të kaluara nuk u shënua asnjë viktimë, nëntë raste të reja dhe 11 raste të shërimit nga COVID-19./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img