26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

A dëshmojnë këto fotografi se SHBA po përgatitet për luftë?

Tensionet mes Amerikës dhe Rusisë janë prej kohësh të larta pavarësisht se Trump është shprehur se do të përmirësojë marrëdhëniet mes dy vendeve.

Ditën e djeshme janë bërë këto foto në “Zonën 51”.

Një avion amerikan F-16 shihet të garojë dhe të “luajnë luftash” me një avion të prodhuar në Rusi. SU-27P.

Manovrat e ushtrisë amerikane shihen nga ekspertët si “prova lufte”, transmeton tema.

Dy avionët u “ndeshën” me njëri-tjetrin për 25 minuta në lartësi nga 7 mijë deri në 10 mijë metra lartësi.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles