21.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

A do e ftoni Efin në dasmë? Kiara befason me përgjigjen

Kiara mori propozim për martesë nga Luizi mbrëmjen e të shtunës, propozim të cilit ajo iu përgjigj me Po. Shpeshherë çifti ka diskutuar për dasmën e tyre jashtë Big Brother dhe Kiara ka zbuluar edhe një detaj, të ftuarit.

E pyetur në një intervistë për “Fan Club” pas daljes nga shtëpia, Kiara tha se në dasmë do ftojnë të gjithë banorët, përfshirë edhe Efin duke shtuar se kur të mbarojë loja do marrin fund edhe inatet.

“Po besoj se po, të gjithë banorët do i ftojmë sepse do mbarojë kjo lojë dhe e sigurt që inatet dhe të gjitha gjërat e tjera do kalojnë”, tha Kiara.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img