26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img
Array

A e dini se cila këngëtare e njohur është kjo? (FOTO)

Remzie Osmani, vite më parë nuk ka qenë aq e angazhuar në muzikë sa është sot dhe kjo i ka mundësuar që ajo t’i ndjek edhe dasmat e familjarëve të saj.

Këngëtarja, sot është pothuajse e pranishme në shumë dasma, jo si mysafir por si këngëtare pasi është një nga më të kërkuarat.

Në një fotografi të vjetër, Remzie Osmani shihet me veshje nusërie bashkë me dy fëmijët e saj, në një nga dasmat e familjare, ndërsa këngëtarja duket se ka mbetur e njejta që nga atëherë pasi sot dukete edhe më e bukur.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles