35 C
Pristina
Monday, August 2, 2021

Buy now

spot_img

“A e mundim Prishtinën? Kësaj radhe jo” (Video)

Prishtina e ka mposhturi Dritën me rezultat 3-1 në ndeshjen e cila u zhvillua në Stadiumin e Qytetit në Gjilan.

Te tri golat për skuadrën nga kryeqyteti i shënoi Basid Khalis në minutat 50’, 55’ dhe 85’.

Ndërsa për gjilanasit golin e vetëm e shënoi Alban Shillova në minutën e 88-të.

Me këtë fitore, Prishtina është e treta me 48 pikë, ndërsa Drita në pozitën e 10-të me 21 pikë.

https://www.facebook.com/FF.Kosovar/videos/1020323924768933/

https://www.facebook.com/FF.Kosovar/videos/1020340288100630/

https://www.facebook.com/FF.Kosovar/videos/1020341424767183/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,879FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles