-2.6 C
Pristina
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

A jeni gati për zbritjet e vitit “BLACK FRIDAY” në Galeria Shopping Mall

Pritjes për festën e blerjeve të vitit i erdhi fundi!

Festa e blerjeve asnjëherë nuk ka qenë më e madhe veçse me kampanjën BLACK FRIDAY që ju sjell si asnjëherë tjetër super oferta, zbritje dhe surpriza tëshumta në qendrën tregtare GALERIA në Prizren.

Blerjet nuk ka si të jenë më të këndshme kur mundësia për të zgjedhur stilin, elegancën, kualitetin dhe njëkohësisht përmbushur nevojat vjen me SUPER ZBRITJE nga top brendet e preferuara vendore e ndërkombëtare. Produkte shtëpiake, elektronikë, veshmbathje, aksesorë, kozmetikë, etj., në të gjitha kategoritë zbritje duke filluar nga 20% deri në 80%!

Oferta pafund dhe zbritje marramendëse vijnë nga të gjitha brendet si LC Waikiki, De Facto, Intersport, Buzz, Doremo, Finera Home, AZTECH Electronics, New Yorker, EBC Cosmetics, etj. 

Mos e humbisni festën e blerjeve në GALERIA ShoppingMall, ku bashkë me magjinë e zbritjeve të BLACK FRIDAYmund të shijoni specialitetet e ndryshme të ushqimit dhe shfrytëzoni kohën për tu relaksuar në hapësirat rekreative në qendrën Galeria.

Ne ofrojmë mundësitë, ndërsa ju bëni zgjidhjen duke zgjedhur qendrën GALERIA dhe kryer blerjet me shumë kënaqësi!

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,049FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles