26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

AAK kërkon shtyrjen e seancën për murin në Veri

Shefi i grupit Parlamentar nga radhët e AAK-së, Pal Lekaj ka kërkuar që seanca rreth diskutimit për murin në veri të shtyhet për të mërkurën.“Pasi që sot deputetët janë shumë të lodhur dhe nuk do të arrijnë efekt propozoj që seanca të shtyhet për të mërkurën në orën 10 edhe pse çështja është urgjente. Ndoshta deri të mërkurën e rrënojnë murin e nuk do të kemi fare debat”, ka thënë Lekaj.

Mirëpo propozimi i tij, nuk është miratuar pasi që Kuvendi shkon në pushim javën që vjen

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles