21.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Adelina, një foto romantike me bashkëshortin (Foto)

Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, duket se po e shijon jetën bashkëshortore.

Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë nga martesa me bashkëshortin e saj, Vali Krasniqi.

Adelina me bashkëshortin e saj

E emocionuar është shfaqur këngëtarja për këtë shtatzëni të cilën vazhdimisht e ka treguar përmes fotografive në rrjetet sociale.

Megjithatë, kësaj radhe është Vali ai i cili ka postuar një fotografi me bashkëshorten e tij Adelinën.

Dyshja janë shfaqur me një fotografi artistike dhe duken mjaft bukur./KP/PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles