1.7 C
Pristina
Friday, January 28, 2022

Buy now

spot_img

Afrora ja ku ja fut gishtat Bleros në…(Foto)

Padyshim që Afrona dhe Blero janë bërë top lajm. Këtë herë ata vijnë me një foto provokative.
Afrona ka bërë gati gishtat e dorës dhe ia ka mbyllur gojën Bleros. Në mbishkrimin e fotos ajo ka vendosur veç një zemër…Athua kështu e shpreh dashurinë Afrona.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,141FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles