7.7 C
Pristina
Friday, December 3, 2021

Buy now

spot_img

Agron Mustafa: Takimi me Biden, privilegj i jashtëzakonshëm!!!

Kryeshefi Ekzekutiv i PTK-së, Agron Mustafa, gjatë një postimi ne facebook, kujton kohën sa ishte Drejtor Menaxhues i Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, me ç’rast shtë vite më parë ishte takuar me  Zv. Presidentit amerikan Joe Biden, përcjell PrishtinaPress.eu.
Më poshtë mund ta shihni postimin e plot:
Shtate vjet me pare, Zv Presidenti Amerikan erdhi per vizite ne Kosove, njelloj sikurse sonte. Nje vizite frytdhenese pas pavaresise se vendit tone dhe inkurajuese per te ardhmen e Kosoves. Si drejtor menaxhues i Aeroportit Nderkombetar te Prishtines, patem shancin ti ofrojme komoditet dhe siguri!
Per here te pare, sigurimit te aeoporit iu besua kontrolli dhe siguria e vendit dhe i njerezve. Nje vleresim i jashtezakonshem nga “US Secret Service”.
Ne cilesine e drejtorit te aeroportit, mu mundesua nje takim ne Ambasaden Amerikane me Zv Presidentin. Cfare mund t’i shtoj kesaj…privilegj i jashtezakonshem!!!
Foton me Joe Biden e ruaj me xhelozi, jo vetem per shkak te pozites, por edhe per miqesine qe kultivon me shqiptaret ne Ballkan dhe Amerike./PrishtinaPress.eu

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,040FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles