15.6 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

AKR do ta mbështesë Isa Xhemajlin në balotazh

Aleanca Kosova e Re do ta mbështesë në balotazh kandidatin e Nismës për Kosovën, Isa Xhemajli.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri në emisionin Zyra e Ankesave të TV Dukagjinit.
“Natyrisht se do të mbështesim ndryshimin demokratik dhe humbjen e PDK-së”, ka thënë Bahtiri.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles