-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Aksident mes dy automjeteve në Prizren, ka të lënduar

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur në Prizren.

Këtë për Klankosova.tv e bëri të ditur Shaqir Bytyqi, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Prizren.

Ai ka thënë se ka persona të lënduar, por nuk e di shifrën e saktë deri tani. Njësitë e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin në fjalë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img