34.3 C
Pristina
Monday, August 2, 2021

Buy now

spot_img
Array

Aksident në Prishtinë, përplasje mes autobusit urban dhe veturës zyrtare(FOTO)

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Prishtinë, më konkretisht në rrugën UÇK.

Një autobus i trafikut urban është përplasur me një veturë zyrtare.

Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident trafiku.

 

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,879FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles