31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Aksident te ‘Komuna e Re’ në Prishtinë, lëndohen dy femra (Foto)

Një aksident ka ndodhur para pak minutash te ndërtesa e re e komunës së Prishtinës në lagjen Dragodan.

Një veturë ‘pick-up’ siç shihet në fotografi të dërguara nga një lexues i lajmi.net, ka humbur drejtimin dhe është rrokullisur poshtë rrugës, shkruan lajmi.net
Sipas këtij dëshmitari, dy femra kanë qenë në veturë e cila ka rënë rreth 3 metra poshtë rrugës. Dëshmitari tregon se ato kanë pësuar lëndime, por siç duket jo serioze.
“Kanë ardhë Policia dhe Ndihma e shpejtë, e cila i ka dërguar të lënduarat në spital”, ka pohuar ai.
aksidentt 2 aksidentt 1

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,374FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles