-0.9 C
Pristina
Saturday, January 28, 2023

Buy now

spot_img

Aksident trafiku në Viti, lëndohen gjashtë persona

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti ka ndodhur mes dy veturave mbrëmjen e së dielës në Viti.

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se në aksident janë përfshirë dy vetura me ngasës meshkuj.

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME/Viti  22.01.2023 – 21:30. Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta trupore kanë pësuar dy ngasësit dhe katër pasagjerë”, thuhet në raportin e PK-së.

Sipas Policisë të njëjtit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img