28.3 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Aksident tragjik në Zvicër, humb jetën i riu shqiptar (Foto)

Mensur Kamberi është shqiptari nga Presheva i cili ndërroi jetë pas një aksidenti tragjik të ndodhur në Zvicër.

Indeksonline mëson se i riu ndërroi jetë në ditëlindjen e tij të 31-të, duke lënë pas vete gruan dhe djalin 2 vjeçarë.

Mensur Kamberi ka jetuar dhe punuar në Arau të Zvicrës.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles