18.7 C
Pristina
Friday, September 24, 2021

Buy now

spot_img

Aksion i gjerë i policisë në Vushtrri, tre të arrestuar

Një aksion i gjerë policor është ndërmarrë në rajonin e Mitrovicës.

Policia e Kosovës  sot në orët e hershme të mëngjesit në Mitrovicë ka ndërmarrë një aksion policor në Komunën e Vushtrrisë, njofton KosovaPress.

Jo zyrtarisht mësohet se aksioni ndërlidhet me armë dhe është zhvilluar në qytetin e Vushtrrisë dhe disa fshatra të kësaj komune.

Sipas burimeve, tre persona janë arrestuar, ndërsa janë konfiskuar disa armë të ndryshme automatike dhe qindra fishekë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,954FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles