0.8 C
Pristina
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Aktivistët e PSD-së e ndalin Besnik Bislimin në një qendër tregtare dhe e pyet: “A po iu vjen marre që e keni pranu Zajednicën?”

Aktisivistët e PSD-së po vazhdojnë aksionin e tyre ndaj zyrtarëve të qeverisë, shkruan GazetaDemos.

Gjatë kësaj të diele njëri nga aktivistët e kësaj partie ndali Besnik Bislimin në një qendër tregtare dhe e pyet: “A po iu vjen marre që e keni pranu Zajednicën?”.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img