20.7 C
Pristina
Saturday, May 28, 2022

Buy now

spot_img

Aktorët e “O sa mirë” i bashkohen trendit botëror në sfidën ‘Mannequin Challenge’ (Video)

Aktorët e serialit “O sa mirë” janë ata që çdo herë shfaqen me gjëra interesante para publikut.

Kësaj here, ata i janë bashkuar grupeve që kanë bërë tashmë sfidën e njohur ‘Mannequin Challenge’, shkruan IndeksOnline.
Aktorët e serialit dhe stafi kanë arritur që të qëndrojnë më shumë se një minut pa lëvizur. Për më shumë mund të shihni videon e mëposhtme.
Video është publikuar nga aktori Jeton Zogjani, apo Hakiu, siç njihet me rolin në serial.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,333FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles