22.3 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Buy now

spot_img

Albi Mall, Cineplexx dhe Maraklitë e kerreve sjellin Fast and Furious Meeting!

Njëri nga filmat e shumëpritur dhe më të mëdhenjë të vitit, Fast and Furious 10, arrin më 17 maj në Cineplexx, ku do të organizohen shumë aktivitete dhe do të ketë super-shpërblime.

Për premierën e Fast and Furious 10, më 17 maj, për të gjithë adhuruesit e veturave, Albi Mall bashkë me Cineplexx dhe grupin Marakli t’kerreve nga ora 17:00 nisin një Fast & Furious Meeting në parking të qendrës tregtare, ku do të ketë Car Show, dhe shumë pije FALAS nga Redbull, Birra Laško, Kraš, Fructal dhe Ujë Dea.

Në këtë event do të mund t’i shihni disa nga veturat më të mira sportive dhe më të shtrenjta në Kosovë.

Përveç Fast and Furious Meeting, gjatë eventit Pre Premiere i cili do të mbahet nga ora 19:00, do të ketë lojë shpërblyese.

Në kinemanë në Prishtinë do të dhurohen:

4x goma vere nga EuroGoma 
2x Syze Ray-Ban dhe #Vogue nga Optika Simon 
3x Kupona me vlerë 50€ për derivate në Shell Kosova 
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Armani Exchange  
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Driveline 
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Bibaj Sport 
3x Gift Cards në vlerë prej 60€ nga Art n’flok  

Biletat për këtë film mund t’i blini çdo ditë prej orës 16:00 në Cineplexx, ose edhe online përmes aplikacionit Cineplexx KS. Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx Kosovo (Fjaline Cineplexx Kosovo e lidheni me kete link: https://www.cineplexx-ks.eu/movie/Fast-X/).

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img