3.1 C
Pristina
Saturday, December 4, 2021

Buy now

spot_img

Ambasadori Delawie feston për Majlinda Kelmendin

Suksesit të Majlinda Kelmendit në Rio i është i gëzuar edhe ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie.
“Një moment historik për Kosovës dhe për këtë sportiste të jashtëzakonshme. Duke festuar së bashku me të gjithë këtu sonte”, ka thënë Delawie.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,042FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles