-5.4 C
Pristina
Monday, January 24, 2022

Buy now

spot_img

Ambasadori Delawie në Dokufest

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie do ta vizitojë Prizrenin, ku do të marrë pjesë në panel i dedikuar Dokufestit dhe do të jetë nikoqir i gostisë dedikuar “Natës amerikane”.
Gjatë diskutimit të panelit me temën “Qeverisja dhe mosndëshkueshmeria”, ambasadori Delawie do të shoqërohet nga Eric Gibson, prokuror nga Departamenti amerikan i Drejtësisë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,131FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles