26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Ambasadori i SHBA-së mesazh për zgjedhjet në Maqedoni

Ambasadori amerikan në Shkup, Xhes Bejli përmes rrjetit social Twitter ka bërë apel dhe ka garantuar qytetarëve të vendit fshehtësinë e votës.

“Mos beso në thashetheme! Vota është e fshehtë, dhe askush nuk mund ta dijë për kë keni votuar”, ka shkruar Bejli në Twitter.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles