15.6 C
Pristina
Friday, May 27, 2022

Buy now

spot_img

Ancelotti do ta shohë “El Clasicon”, por ka një kusht

Carlo Ancelotti është gati të bëhet nja nga tifozëet që do të shoh “El Clasico”-n, por vetëm nëse skuadra e tij, Bayern, nuk e bën të qajë të premten në ndeshjen kundër Mainz-it.
Italiani ka kujtime mjaft të bukura nga Reali pasi fitoi Ligën e Kampionëve në vitin 2010. Ancelotti po e pret me padurim këtë sfidë, por gjithçka varet nga performanca e skuadrës së tij.

“A do ta shoh ndeshjen? Varetse si do të luajmë. Po humbëm, do të qaj dhe nuk do ta shoh ndeshjen”, – bëri shaka strategu italian në konferencën e sotme për shtyp.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,332FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles