25 C
Pristina
Thursday, August 11, 2022

Buy now

spot_img

Angela Martini në krahët e shumë miliarderëve (Foto)

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini aktualisht po shijon romancën me të dashurin e saj të ri, miliarderin nga Rumania Dragos Savulescu.
Po të marrim dhe të shikojmë të kaluarën e Martinit atëherë vërejmë se ajo çdo herë ishte në lidhje me meshkuj të famshëm të biznesit.
Më poshtë mund të shihni disa foto, kur Martini edhe atëherë dukej e dashuruar …/Indeksonline/


Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,430FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles