34.2 C
Pristina
Tuesday, July 27, 2021

Buy now

spot_img

Angelina Jolie: Në Islam kam gjetur paqen!

“Kam filluar ta studioj seriozisht Islamin”. Angelina Jolie këto fjalë i kishte thënë pak para Ramazanit.
Jolie, një ndër aktorët më të njohura dhe më të bukura në botë, një simbol hollivudian i dekadave të fundit, duket se e ka gjetur rrugën e shpirtit të saj.
“Dhe gjithçka kam gjetur është paqe dhe nxitje për të bërë mirë”, ka deklaruar së fundmi në një prononcim për mediat.

Menjëherë pas kësaj, deklarata e bukuroshes së famshme ka bërë xhiron e botës, duke bërë të qarkullojnë zëra se ajo është kthyer në myslimane.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles