28.3 C
Pristina
Sunday, September 26, 2021

Buy now

spot_img
Array

Anita me një mesazh që do ju bëjë me lotë (Foto)

Anita Muçaj-Haradinaj po kalon ditë të vështira kohëve të fundit. Arrestimi i Ramush Haradinajt në Francë sigurisht se e ka bërë të ndihet keq atë si grua dhe si nënë.

Por sot Anita ka një arsye më shumë për tu ndier keq pasi që kujton katër vjetorin e vdekjes së nënës së saj.

Me një mesazh tejet prekës, moderatorja e njohur kosovare kujton nënën e saj të cilët ia shpreh mallin dhe dashurinë që ka për të.

“Mam, jeta spo m’len shume kohe por, Po, me t’kerku cdo dite po t’kerkoj. Mam ende shume pune kam pas, e ti s’ke bo mire qe m’ke ik se shume bre mam kam pas dhe po kam nevoje per ty, jo veq une por t’gjithe cdo dite e me shume po kemi nevoje per Ty!!! Pyetje te panumerta e pergjigjet presin varg! Mam ishe dhe mbetesh tempulli yne i mbrojtjes, dashurise, gezimit dhe vuajtjes. Te duam dhe te kujtojme me shume mall Babi, une, Vjosa Lola e Learti e krejt mbesat dhe nipat qe i le vet shume shpejt edhe me shpejt se qe e kishim menduar!!! 4 vjet pa Ty e syte ende m’i ke lene te lagur e zemren e keputur!!! Ah moj mam sa shume me ka mar malli”, shkruan Anita për nënën e vdekur.

Image

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,959FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles