31.7 C
Pristina
Saturday, July 2, 2022

Buy now

spot_img

Anulohet ndeshja, Manchester United – Manchester City

Takimi derbi i kësaj dite ndërmjet dy skuadrave angleze, Man City dhe Man United është shtyrë për një ditë të pa caktuar.

Moti i ligë në Kinë dhe fusha ka bërë që kjo ndeshje të shtyhet për ndonjë ditë të pa caktuar, raporton Sky Sport, transmeton Indeksonline.
Ndeshja e cila ishte e paraparë të luhet nga ora 13:30 në “International Champions”, do ta ketë datën e re të kësaj ndeshje pasi sot është anuluar./Indeksonline/Prishtinapress.eu/

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,375FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles