17.7 C
Pristina
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Aro Muric i jashtëzakonshëm, i pret penalltinë kapitenit rumun

Arijanet Muric ka pritur penallti në sfidën Rumani – Kosovë.

Ishte minuta e 58-të e ndeshjes kur kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani shkaktoi penallti.

Përkundër protestave nga futbollistët e Kosovës, gjyqtari nuk ndryshoi mendjen dhe la penalltinë për vendasit.

Por Aro Muric si një specialist për pritjen e penalltive tregoi vlerat edhe në këtë moment.

https://x.com/ArbenBerisha/status/1701701981713334607?s=20

Portieri dardan në mënyrë të mrekullueshme priti penalltinë e kapitenit të vendasve Stanciu duke lënë rezultatin 0-0.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img