4.7 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Buy now

spot_img

Arrestohen dy të dyshuar për vrasjen e sotme në një hotel në Prishtinë

Prokuroria e Shtetit tashmë ka ndaluar dy persona me inicialet A.M dhe M.M  nën dyshimin se kanë kryer vrasje të rëndë në një hotel në Prishtinë.

Kjo është bërë e ditur nga zëdhënësja e Prokurorisë Themelore të Prishtinës, Laureta Ulaj.

Prokurori i Shtetit ka lëshuar aktvendim mbi ndalimin e dy personave A.M dhe M.M , nën masat e sigurisë nga Polica, pasi që gjinden në trajtim mjekësorë. Të njëjtit dyshohen për veprën penale “ Vrasje e rëndë”, sipas KPRK-së”, ka thënë Ulaj.

Sipas Policisë, dy të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekesor.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img