26.1 C
Pristina
Saturday, May 21, 2022

Buy now

spot_img

Arrestohen grabitësit e femrave në Prishtinë

Pas një pune operative, ditën e premte njësitet nga stacioni policor “Jugu” në Prishtinë kanë arrestuar dy persona të cilët kanë kryer disa grabitje.
Personat në fjale, K.R 17 vjeçar dhe V.V 18 vjeçar, janë banorë të Vushtrrisë, njofton Klan Kosova.
Sipas drejtorit të stacionit të policisë “Jug” në Prishtinë, Binak Berisha, në të shumtën e rasteve viktimat kanë qenë femra.
Të dyshuarit me vendim të prokurorit kompetent janë në arrest policor për 48 orë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,319FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles