29.7 C
Pristina
Sunday, August 1, 2021

Buy now

spot_img

Arrestohet Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për “trafik të armëve dhe municionit”.

Edhe pse u bë që nuk e ka problem këtë duke shijuar pushime në vende të ndryshme, duket se asaj sot nuk i eci dita mbarë, shkruan Indeksonline.

Burime të Indeksonline kanë bërë të ditur që ajo është arrestuar sot nga policia.

Ajo është kapur në Maroko.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,880FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles