19.3 C
Pristina
Tuesday, September 28, 2021

Buy now

spot_img
Array

Arrestohet i dyshuari për vjedhje në Prishtinë

Është arrestuar i dyshuari mashkull nën dyshimin se i njëjti kishte kryer vjedhjen në një lokal. Njësitet policore gjatë kontrollit tek i dyshuari kanë gjetur dhe konfiskuar  një Lap-Top , 77.75 €,  dhe një  boks hekuri, transmeton Indeksonline.

Kurse me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
2,957FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles