28.9 C
Pristina
Thursday, June 30, 2022

Buy now

spot_img

Arrestohet prishtinasi që ngacmoi seksualisht një shtetase të huaj

Policia ka arrestuar në Prishtinë një të dyshuar, pasi që fillimisht kishte ngacmuar një femër – shtetase e huaj.
I njëjti, derisa ishte duke u intervistuar në stacionin policor, ka penguar dhe sulmuar një zyrtar policor.
Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,372FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles