20.8 C
Pristina
Sunday, June 4, 2023

Buy now

spot_img

Arsen Wenger vendos për Mustafin (Foto)p

Sipas Gaol.com Arsenali është i gatshëm t’i ofroj Valencisë 20 milionë funte (24 milionë euro) për Shkodran Mustafin
Arsene Wenger, menaxheri i Arsenalit, po synon që sa më shpejtë ta transferoj një mbrojtës me përvojë, që ta ketë gati për ndeshjen e parë të sezonit ndaj Liverpoolit, e cila luhet me 14 gusht.
Sipas Gaol.com Arsenali është i gatshëm t’i ofroj Valencisë 20 milionë funte (24 milionë euro) për Shkodran Mustafin, i cili do ta zëvendësoi të lënduarin Per Mertesacker, përcjell PrishtinaPress.eu
Goal.com shkruan se reprezentuesi i Gjermanisë konsiderohet si top lojtarë nga Arsen Wenger. Kurse, sipas Gaol.com, Mustafi është i lumtur me interesimin e Arsenalit, derisa ai mund të bindet edhe nga shoku i Kombëtares, Mesut Ozil që të transferohet në Emirates.
Ndryshe, ish mbrojtësi i Evertonit, Sampdorias dhe Hamburgut ka zgjuar edhe interesimin e Chelseas dhe Milanit.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img