-7.4 C
Pristina
Wednesday, January 26, 2022

Buy now

spot_img

Arsenali e zëvendëson Sanchezin me super mesfushorin e Serie A (FOTO)

Arsenali duket se ka gjetur zëvendësuesin e Alexis Sanchezit.

Arsenali akoma nuk ka nënshkruar zgjatjen e kontratës me Alexis Sanchez dhe po mendon që ta shesë lojtarin.

Wenger i pëlqen shumë mesfushori i Juvntusit, Miralem Pjaniç, dhe po mendon që të ketë një shkëmbim kokë më kokë.

Gjithsesi duket diçka e vështirë pasi është e vështirë që Juve t’i japë kilianin atë rrogë që dëshiron, arsye që po largohet edhe nga klubi.

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,136FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Marketing -spot_img

Latest Articles